Ośrodek Wypoczynkowy Relaks

Ośrodek Wypoczynkowy Relaks w Kudowie-Zdroju

Kudowa Zdrój. Komfortowy Wypoczynek U Wód. Tanie i komfortowe pokoje bezpośrednio przy parku zdrojowym i stawie parkowym. Zapraszamy do kontaktu!

 

Ten kameralny i elastyczny cenowo pensjonat dogodnie zlokalizowany w ścisłej uzdrowiskowej strefie miasta vis a vis Parku Zdrojowego oferujący zakwaterowanie ze śniadaniem w przytulnych jasnych klasycznie urządzonych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym telewizją kablową i satelitarną bezpłatnym parkingiem oraz bezpłatnym szyfrowanym dostępem do sieci WiFi chętnie kieruje swoją ofertę zarówno do Gości indywidualnych Rodzin z dziećmi jak i biznesu. Pensjonat znajduje się w odległości 1,2 km od zabytku klasy zerowej – Kaplicy Czaszek w dzielnicy Kudowy, Czermnej oraz około 450 metrów od centrum kurortu w którym znajduje się pijalnia wód mineralnych sala koncertowa teatr zdrojowy oraz plac centralny z fontannami.

 

Zapraszamy do rezerwacji online! 

 ***********************************************

Rezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędzaj nawet do -30%! Spędź komfortowy wypoczynek bezpośrednio przy parku zdrojowym!

Pomiń agentów i pośredników. Zarezerwuj online w najkorzystniejszej cenie i w lepszych warunkach rezerwacyjnych. Warto!

***********************************************

 

Komfortowe pokoje urozmaicone śniadania bezpłatny parking oraz doskonała lokalizacja tuż przy parku czynią to miejsce idealnym na rodzinne wakacje urlop lub romantyczny weekend we dwoje!

Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne